Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem ze światłami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem ze światłami

    Zamieszczone przez blind_walker
    Sprężyny progresywne i liniowe różnią się tylko ugięciem- progresywna przy takich samych obciążeniach mniej się ugina w porównaniu do zwykłej-liniowej.
    Tak mniej więcej to wygląda:
    ]Obrazek"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
    A nie jest tak, ze przy pewnych wahaniach progresywna jest bardziej miekka niz liniowa, a przy rosnacej czestotliwosci sie utwardza??

    I jeszcze 1 pytanko, jaki jest maxymalny nacisk na osie w mojej bryce? Ewentualnie gdzie moge to sprawdzic?
    OK, juz znalazlem

    Dane są wyłącznie na tabliczce znamionowej auta. Powszechnie stosowane jest kodowanie wg wzorca 1 - XXX kg / 2 - XXX kg, gdzie odpowiednio "1 - " to maksymalne dopuszczalne obciążenie osi przedniej, a "2 -" to maksymalne dopuszczalne obciążenie osi tylnej. Należy spisać te wartości i porównać z katalogiem. Jeśli którakolwiek z nich przekracza wartość z katalogu oznacza to, że dany produkt nie jest przeznaczony do danego auta.

  • #2
    problem ze światłami

    Witam. Podczas zmiany swiateł z drogowych na mijania swiatła w mojej octavi gasną. Ponowne dotkniecie przełacznika przy kierownicy likwiduje problem.Dodam ze to samo dzieje sie podczas uzycia kierunkowskazu. Prosze o rade.
    zajac

    Komentarz


    • #3
      Manetka do wymiany
      Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
      Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
      Pozdrawiam i Szerokości!
      Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
      http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

      Komentarz


      • #4
        manetka,czyli to co pod kierownicą tak?
        zajac

        Komentarz


        • #5
          Tak. Przełącznik świateł i (mijania/drogowe) i kierunkowskazów.
          Każdemu życzę tyle samo powrotów do domu co i wyjazdów.
          Na pokładzie: Johny II ASC + Sirio ml-145
          Pozdrawiam i Szerokości!
          Octavia I, 1.6 (102PS) 2010r → Mazda 6, 2.0 (143PS) 2004r→Audi A4 B6, 1.8T (2xxPS) 2004r→ ... ?
          http://www.mazdaspeed.pl/modele/wspo...002-2007-gggy/

          Komentarz


          • #6
            miałem to samo, wymieniłem manetki i wszystko ok. używki to koszt ok 50 zł

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X